Gjest Gjest_lurer_* Skrevet 19. april 2006 #1 Skrevet 19. april 2006 Hvis du er usikker på ditt forhold, og spør din partner om h*n har tenkt til å gå fra deg, og h*n svarer: "Nei, ikke slik det er nå, men hva fremtiden bringer vet ingen"...??? Hva tenker dere om det svaret????
Gjest Chrizzy Skrevet 19. april 2006 #2 Skrevet 19. april 2006 Det tror jeg at jeg hadde syntes var et fint svar. Men det er litt vanskelig å svare på siden du ikke skriver noe om hvor lenge dere har vært sammen?
Gjest Gjest_lurer_* Skrevet 19. april 2006 #3 Skrevet 19. april 2006 Det tror jeg at jeg hadde syntes var et fint svar. Men det er litt vanskelig å svare på siden du ikke skriver noe om hvor lenge dere har vært sammen? ← i mange år.
Gjest Gjesta Skrevet 19. april 2006 #4 Skrevet 19. april 2006 (endret) Det der er vel et av de "typiske" jentespørsmålene der vi stort sett forventer et svar som vi allerede har klart i hodet hva skal være. Jeg skjønner at du kanskje ble litt paff og skuffa, jeg hadde sikkert blitt det selv, men det er da strengt tatt sant. Endret 19. april 2006 av ~Alwa~
forelzka Skrevet 19. april 2006 #5 Skrevet 19. april 2006 Hehe..... Det er jo et skikkelig realistisk uromantisk svar Vil tro at svaret betyr akkurat det som blir sakt, verken mer eller mindre.... Men som romantisk ho-kjønn ville jeg selvfølgelig ha ønsket et mer romantisk og koselig svar..... Hvorfor ikke pleie forholdet i noen uker og så prøve å spørre igjen?
Linselus Skrevet 19. april 2006 #6 Skrevet 19. april 2006 Sier som de andre. Dette er et sånt spørsmål, der vi har lagd oss alle svarene på forhånd. Vi tenker hvor fint det blir når han svarer alt fra kjedelig "selvsagt vil jeg være sammen med deg for alltid" til mer pompøse "du vet da at jeg ikke kan leve uten deg skatten min, du er jo alt for meg". Så svarer han noe kjipt og realistisk, og vips så funderer vi på hva som skjer. Jeg tror det menes det som er sagt, ingen kan garantere at en forhold skal vare, men man kan gjøre så godt man kan.
Gjest Chrizzy Skrevet 19. april 2006 #7 Skrevet 19. april 2006 (endret) Hvis du er usikker på ditt forhold, og spør din partner om h*n har tenkt til å gå fra deg, og h*n svarer: "Nei, ikke slik det er nå, men hva fremtiden bringer vet ingen"...??? Hva tenker dere om det svaret???? ← Sorry!!! Jeg trodde det sto at du spurte om han ville fri til deg, altså om dere ville gifte dere. Vet ikke hva jeg tenkte på når jeg leste Nei, jeg tror ikke jeg hadde syntes det var greit å få et slikt svar! Beklager at jeg leste så dårlig. Endret 19. april 2006 av Chrizzy
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå