Gjest Jalileh Skrevet 19. april 2006 #1 Skrevet 19. april 2006 Min favoritt-gloss opp igjennom alle år; "Dior Plastic Shine" har gått ut av produksjon. Var innom Parfymelle i dag for å kjøpe den nemlig (fant den ikke på SN). Vel, hva gjør jeg nå? Finnes det noen som helst mulighet for å få tak i den? Sende en mail til Dior eller noe kanskje? Noen tips?
Gjest Gjesta Skrevet 19. april 2006 #2 Skrevet 19. april 2006 Jeg hadde tenkt å foreslå SN, men det har du jo prøvd. Da gjenstår vel egentlig bare Ebay. Dior sitter nok ikke inne med rester av utgåtte produkter.
Gjest Jalileh Skrevet 19. april 2006 #3 Skrevet 19. april 2006 Ja...får vel prøve meg på Ebay da. Kan det være at Esthetique har noen liggende bak disken? *håpe håpe* Kjøpte en i fra Guerlain da. Den var nesten lik, men ikke helt. Takk for tips.
Scheherazade Skrevet 19. april 2006 #4 Skrevet 19. april 2006 Skader jo ikke å skrive mail til Dior da. Var en her inne som fortalte at da one by one-mascaraen til Maybelline gikk ut av produksjon, sendte hun mail og fikk tilsendt resten av lageret gratis. Husker ikke detaljene, men var det ikke en to-tre-fire stykker? :klø:
Gjest Jalileh Skrevet 19. april 2006 #5 Skrevet 19. april 2006 Skader jo ikke å skrive mail til Dior da. Var en her inne som fortalte at da one by one-mascaraen til Maybelline gikk ut av produksjon, sendte hun mail og fikk tilsendt resten av lageret gratis. Husker ikke detaljene, men var det ikke en to-tre-fire stykker? :klø: ← A-haaa! Da kan det være håp. Takk takk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå