Gjest Gjest Skrevet 17. april 2006 #1 Skrevet 17. april 2006 Det er det som tar knekken på meg hver gang jeg skal vaske badet. Disse små hårene. Vi har hund, en del kommer nok fra den, men en del er nok fra oss også. Det nytter jo ikke med vanlig klut, må nesten plukke dem bort ett og ett. Hvordan gjør dere det for å få det rent?
Gjest gjest1 Skrevet 17. april 2006 #2 Skrevet 17. april 2006 Jeg pleier å støvsuge badet før jeg vasker det, og da får jeg vekk alt støv og hår.
Gjest Gjest Skrevet 17. april 2006 #3 Skrevet 17. april 2006 Pleier å spyle vekk mye, allefall det som er i badekar. Og så bruker jeg mye vann når jeg vasker på gulvet, baderom med membran skal jo tåle det. Jeg har to katter som elsker å ligge i badekaret, så jeg vet akkurat hva du mener med alle disse hårene rundt omkring. Jeg har forøvrig hår overalt ellers i leiligheten, så begynner å vende meg til det nå
Skyfri Skrevet 17. april 2006 #4 Skrevet 17. april 2006 jeg har ingen dyr, men på doen her i huset samler det seg alltid et lag av støv/hår som er umulig å få bort med tua.. jeg pleier å tørke hele doen med tørt do-papir først, da går det av - og så er det bare å vaske i vei
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå