Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vet at det har vært en haug med tråder om DH, har lest gjennom mange, men trenger fortsatt hjelp. Noen som melder seg? Klarer ikke å finne ut hvilke produkter som passer min hud. Har vært på stedet der de selger det her,og ekspeditøren hadde ikke peiling :sur: Vel, hvis noen gidder så er huden min slik:

Sorte prikker på nese, og noe på kinn, harde hvite hudormer på kinnene, tørr hud i panna, begynt å få rynker i panne og under og rundt øynene, ellers er den normal. Takker så meget for svar

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er jo vanskelig å si at "det passer for deg - og det passer for meg". Man må ofte prøve ut forskjellige ting før man finner "sitt" produkt.

Det hjelper ikke at det passer for naboen - hvis det ikke passer for deg.

Du kan også søke på nettet og finne eksperter på dette. Dessverre har ikke ansatte i alle butikker (det være seg klær eller helsekost) peiling på produktene de selger........... :sur:

Du kan jo prøve å sjekke denne linken og se om du finner noen opplysninger der.

Gudd løkk ;)

Gjest camillo
Skrevet

Ling her inne er Hauschka-ekspert, tipper du får svar etter påske. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...