Gå til innhold

Mine dine barn


Fremhevede innlegg

Skrevet

Ferie med hans barn kostnad ca 12500 for å bo, jeg som partner betalte 2500 for det hotellet, han tok resten, og vi delte all mat med 50/50.

 

Nå skal vi en forlenger helg med mine barn imorgen, kostnad for å bo er 3500 , tenker da om han egentlig ikke skal betale noe ? Men bare dele 50/50 på mat ? 
 

Hva tenker dere innspill takk 😊

 

ts

Anonymkode: 72ed0...01f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kommer vel helt an på.

Når jeg reiser med kjæresten og barna, betaler hun mat for dem, jeg for meg. Bosted kommer an på hva det er, koster oftest mindre for barn i tillegg enn om vi var flere voksne. 

Anonymkode: b57f3...fb7

Skrevet

Vi skal til samme plass, bare mindre dager sist var vi der i 7 døgn nå er det kun imorgen - fred-mand så derfor billigere å bo også er der ikke høysesong. 
 

vi er like mange voksne og barn nå som sist da var det meg + hans og nå er det han + mine . (Likt antall og alder på barn) 

Anonymkode: 72ed0...01f

Skrevet

Du betalte 20% av regningen for å bo og delte mat 50/50. Tenker da det samme gjelder nå. Han betaler 20%, dvs 700 kr for å bo og 50/50 av maten.

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Han skal betale 1/4 del av leie og mat og du betaler resten.

Anonymkode: ed8c3...8d7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...