*Minerva* Skrevet 31. mars 2006 #1 Skrevet 31. mars 2006 Da kjæresten min har lovet meg ny mobil til bursdagen min lurer jeg på om dere kan anbefale noen?? Har langt ifra fulgt med på nye modeller og hva som er bra....
Gjest Gjest Skrevet 31. mars 2006 #2 Skrevet 31. mars 2006 Det er jo et enormt utvalg av mobiler der ute, så det hadde hjulpet en god del dersom du sier litt om hva du bruker mobilen til, og kanskje en eventuell prisgrense. Om du f.eks. stort sett bruker mobilen til å ringe og skrive meldinger med, er det liten vits å anbefale f..eks. SE P900.
*Minerva* Skrevet 31. mars 2006 Forfatter #3 Skrevet 31. mars 2006 Det er jo et enormt utvalg av mobiler der ute, så det hadde hjulpet en god del dersom du sier litt om hva du bruker mobilen til, og kanskje en eventuell prisgrense. Om du f.eks. stort sett bruker mobilen til å ringe og skrive meldinger med, er det liten vits å anbefale f..eks. SE P900. ← Bruker den mest til å ringe og skrive meldinger. Må ha kamera og bluetooth ihvertfall!! og bra til å spille av musikk.. prisgrense 3000,- vil ha en litt stilig en..
*Minerva* Skrevet 31. mars 2006 Forfatter #4 Skrevet 31. mars 2006 Det er jo et enormt utvalg av mobiler der ute, så det hadde hjulpet en god del dersom du sier litt om hva du bruker mobilen til, og kanskje en eventuell prisgrense. Om du f.eks. stort sett bruker mobilen til å ringe og skrive meldinger med, er det liten vits å anbefale f..eks. SE P900. ← Bruker den mest til å ringe og skrive meldinger. Må ha kamera og bluetooth ihvertfall!! og bra til å spille av musikk.. prisgrense 3000,- vil ha en litt stilig en..
skrue Skrevet 31. mars 2006 #5 Skrevet 31. mars 2006 Bruker den mest til å ringe og skrive meldinger. Må ha kamera og bluetooth ihvertfall!! og bra til å spille av musikk.. prisgrense 3000,- vil ha en litt stilig en.. ← Jeg ville ha valgt en telefon man i tillegg kan bytte minnekort på. Det vil være ett krav neste gang jeg kjøper.
*nora* Skrevet 31. mars 2006 #6 Skrevet 31. mars 2006 Jeg har en SE k750i, hatt den siden august, og er storfornøyd! Min første SE, har tidligere bare hatt Nokia. Har nylig kjøpt nytt minnekort til den, fordi jeg bruker kameraet mer og mer, greit å ha plass til endel bilder, om man er langt fra pc'en (kameraet er by the way meget bra). Kunne sagt mye positivt om alle finesser, men lar det bli med det... Vet ikke helt hva den koster nå, men da jeg kjøpte min betalte jeg 3500,- tror jeg.
Gjest Skya Skrevet 31. mars 2006 #7 Skrevet 31. mars 2006 Den er ikke ny da, men jeg har en Samsung D500, og er superfornøyd. Jeg har hatt den et år, og den har ikke sunket så mye i pris heller.
Gjest Gjest Skrevet 31. mars 2006 #8 Skrevet 31. mars 2006 Jeg ville ha gått for Sony Ericsson. Enten Sony Ericsson W810 som er en iPod-killer og en bra mobil! Eller Sony Ericsson K750 dersom mp3-spiller ikke er så viktig.
Amanlis Skrevet 1. april 2006 #9 Skrevet 1. april 2006 Jeg er veldig fornøyd med min NOKIA N70, den har Bluetooth, radio, Mp3-spiller og 2 mpx kamera. I tillegg er det minnekort som jeg kan bytte ut og få mer plass.
Gjest gjesta Skrevet 1. april 2006 #10 Skrevet 1. april 2006 nokia 7370 er kjempestilig, og ligger på 2800 kr. Den har nesten ikke minne så kan ikke ha sanger på den, men skal man bare ringe, sende meldinger og ta noen få bilder er det absolutt den stiligste telefonen man kan ha i veska. Har så lyyst på!
LeneM Skrevet 22. mai 2006 #11 Skrevet 22. mai 2006 (endret) Anbefaler denne: Sony E W800i. Den har jeg selv, og fungerer kjempebra. Endret 22. mai 2006 av LeneM
Sjokolovski Skrevet 22. mai 2006 #12 Skrevet 22. mai 2006 Jeg fikk nettopp en Nokia 6280, fungerer veldig bra synes jeg. Spesielt overrasket over skjermen, veldig skarp og fargerik. Terningkast 6 på amobil.no
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå