Gå til innhold

Hva slags utslett er dette?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Oppdaget dette utslettet på armen til barnet mitt i kveld. Det var etter hva jeg fikk med meg  ikke der idag tidlig og barnet er ikke sykt. Barnet vet heller ikke om at hn har slått seg der. Utslettet er rødere i virkeligheten enn det som kommer fram på bildet, men huden er normal, kjennes ikke tørr eller uvanlig på noen måte. Noen som har noen idé om hva det kan være? 

IMG_6560.jpeg

Anonymkode: 3866c...435

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

 Blåmerke? De kan være rødlige før de skifter farge. Se hvordan det ser ut i morgen.

Anonymkode: 49749...0bc

AnonymBruker
Skrevet

Ser ut som et sklimerke. Guttungen her får masse sånne, siden han elsker å ta fart og kaste seg ned på gulvet for å se hvor langt han kan skli.

Anonymkode: aa3b3...61d

AnonymBruker
Skrevet

Litt uklart bilde, men enig i at det kan se ut som brannsår etter å ha sklidd i gymsal ell. Jeg er gammel håndballspiller så har hatt hundrevis av slike opp gjennom årene😅.

Anonymkode: c8794...723

AnonymBruker
Skrevet

Takk for tips! Kan kanskje være brannsår , ja. Blåmerke tror jeg ikke at det er. Er fortsatt helt rødt. Har ikke blitt flere heller og ingen er frisk fortsatt, så brannsår er kanskje en logisk forklaring. 😊

Anonymkode: 3866c...435

AnonymBruker
Skrevet

Ser ut som brannsår..

Anonymkode: a276a...de0

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...