Cupcake Skrevet 30. mars 2006 #1 Skrevet 30. mars 2006 (endret) Noen som har prøvd den? Er det noe bra på den? http://www.cdon.com/product.phtml?prod=572001 Endret 30. mars 2006 av Cupcake
Gjest Gjest Skrevet 31. mars 2006 #2 Skrevet 31. mars 2006 Nå er de fleste spillene som kommer ut fra EA lagd kun for at de skal få ut mest mulig penger fra forbrukerene, gjelder særlig for The Sims serien. Om du spiller Sims aktivt er ikke 99 kroner mye for litt flere morsomme ting du kan bruke. Ville heller kanskje funnet det i en butikk,så du slipper frakt osv.
abelille Skrevet 31. mars 2006 #3 Skrevet 31. mars 2006 Når blir den sluppet? 99 var jo ikke så ille, men utfra den reklamen som var med i en annen expensionpack så det ut som om det var en del ting jeg ikke kommer til å bruke i alle fall. 99 hørtes ganske billig ut, så dersom vanlige butikker selger den dyrere enn det, kan det jo lønne seg å kjøpe på nettet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå