Gå til innhold

Hemorider - salve


Fremhevede innlegg

Skrevet

Har brukt Scheriproct en stund uten at det hjelper. Hva er neste steg eller tips? (ikke si lege, for her i kommunen er det umulig å få seg time med mindre man har en fot i graven...)

Anonymkode: f9f17...a71

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har du prøvd både stikkpillen og salven? Selv om du ikke vil ha tips,, hvis dette ikke fungerer så er lege neste steg faktisk. Da bør du få sjekket ut om det virkelig er hemoroide. 

Anonymkode: 55243...f14

Skrevet

Du må til legen. 
 

Du får legetime, si hemoroiden er så smertefull at du ikke klarer sitte, gå eller stå. Ordner seg dette. 

Anonymkode: 0c608...173

Skrevet

Ring legen du. Da kan du få resept på sterkere salve pluss stikkpiller. Eneste som virker.

Anonymkode: 187bb...82f

Skrevet

Alcos-anal krem og stikkpiller er reseptfrie. Mitt tips er omslag.

Altså ta en liten bit av en kompress, legg en solid mengde krem på, og legg dette mot hemoriden over natten. Ekkelt å sove med, men det hjelper.

Isbiter hjelper også; putt to isbiter i en liten pose og knyt igje. Legg mot hemoriden for å kjøle. Lurt å ha en tynn klut imellom, for å unngå frostskader.

Anonymkode: 73097...3c7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...