Vålull Skrevet 30. september 2025 #1 Skrevet 30. september 2025 Noen som har testet ut slike kakerunder fra tights? Er det verdt det? og vet noen om andre kalendre som typ er slik?
Taluno Skrevet 1. oktober 2025 #2 Skrevet 1. oktober 2025 Jeg kjøper heller esker med de proteinbarene jeg vet jeg liker. Prisen på kalenderen tilsier en gjennomsnittspris på 29 kr pr bar, som strengt tatt er dyrere enn de aller fleste proteinbarene de har hvis man kjøper esker. Men mye billigere enn dersom man kjøper 24 enkeltbarer i assorterte smaker. Jeg har sluttet kjøpe spiselige julekalendre med assortert innhold, fordi det alltid er mye jeg ikke liker, og det ofte er dyrere enn å kjøpe tilsvarende mengde selv. For eksempel kan jeg ikke fordra proteinbarer med mint eller banan. Men hvis du liker det meste av smaker på proteinbarer, og synes det er verdt å betale litt ekstra for å få teste ut nye, så er de ikke så dumme!
Daisy-love Skrevet 1. oktober 2025 #3 Skrevet 1. oktober 2025 Jeg fikk mail på den, men så den ikke passet for meg. Jeg har tidligere laget egen julekalender flere år, med ulike favoritter, og det er like så greit. Coolstuff har litt ulike, som https://www.coolstuff.no/p/simply-for-protein-lovers-julekalender, og https://www.coolstuff.no/p/beef-jerky-julekalender om en vil ha protein, men i annen form. Ikke prøvd noen av dem da.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå