Gjest frøken nysgjerrig Skrevet 28. mars 2006 #1 Skrevet 28. mars 2006 Har ingen pode i magen enda, men jobber med saken Synes likevel det er fint å se litt på utstyr å tenke over hva vi vil ha. Når det gjelder barnevogn så har jeg egentlig lyst på en god dypvogn, og en mindre vogn senere, når barnet vokser ut av den. Jeg lurer på om dere vet av noen nettbutikker som viser forskjellige modeller, og om dere eventuelt kan anbefale noen gode merker og modeller innenfor dypvogn og sportsvogn/lignende når barnet vokser ut av dypvognen? Hva var positivt med vogntypen dere valgte? Alles synspunkter er fine å ha med seg:)
BayliZ Skrevet 28. mars 2006 #2 Skrevet 28. mars 2006 mutsy.com - Vi har en god dypvogn derfra med svingbare bak hjul som gjør den super lett selv om den er tunglastet. Valget falt på den fordi vi ikke ville ha en mørk blå vogn som "alle" har. Simo ble for kjedelig, men sikkert en god vogn det også. Valgte mye av vognen pga utseende, men for meg så er det litt viktig også :-)
Gjest Gjest_Trådstarter_* Skrevet 28. mars 2006 #3 Skrevet 28. mars 2006 Var det en såkalt 4-rider dere kjøpte? Der var det mange forskjellige vogner, spesielle typer ja! Synes sidene var litt rare, men på meg så virket det som om alle vognene har mer enn en form, om du skjønner. Den 3.ridern ser ut som en vogn der man alternativt ilt å kjøpe en dypvogn og en annen vogn, f.esk. sportsvogn til barnet når det har vokst ut fra dypvognen, kjøper en vogn, der den føst kan bruke vognen med bagen i, så eller eventuelt samtidig og når barnet kan sitte litt lengre i stol, ha den lille bagen i(så ut som en bilstol nesten?), og så gjøre den om til alla sportsvogn? Hvordan vogn er det dere har? Så litt skummelt ut at bagene bare satt på en stang, er liksom så vant med å se vogner med masse stenger og greier. Sitter de godt og er trygg? Er jo helt sikkert det i og med at de selges, er bare veldig uvant å se det:) 3-ridern hadde en fjerde måte å ha vognen på, så ut som en stor "pose" om man kan kalle det. Hva brukes den til? På 4-ridern var det ikke en slik liten bag som så ut som en bilstol, men en litt mindre bag enn den store som jeg antar brukes fra barnet er nyfødt. Hva brukes den til? Den siste modellen på denne vognen så ut som en sportsvogn, til barnet er større. Sikkert utrolig mange dumme spørsmål her, men dette er de mest originale vogntypene jeg har sett, spennende å vite hvordan de funker:) Foresten, hvor bestiller du disse fra? finnes det butikker som selger dem i Norge? Andre med flere tips? Kom gjerne med dem:)
Sun Mei Skrevet 28. mars 2006 #4 Skrevet 28. mars 2006 Quinny Her har de barnevogner Babyjogger Emmaljunga Flere barnevogner i`coo Teutonia
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå