Gå til innhold

Kan man stoppe en begynnende forkjølelse?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Kjenner i dag jeg er litt småtjukk i halse, litt småtett. Skal på noe viktig i morgen. Er det noe jeg kan gjøre i dag for å stoppe utviklingen? 

Anonymkode: 0ac81...412

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Når jeg begynner å bli syk, koker jeg noen skiver med fersk ingefær, skviser litt sitronsaft i og en skje med honning. Jeg mener det hjelper, om ikke annet lindrer det. Blir jeg tett i nesa stapper jeg hvitløksfedd inn i neseborene.

Anonymkode: 9a462...458

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Dette har jeg prøvd på i 50 år uten å lykkes 😄 det nærmeste jeg kom var en gang jeg skulle noe veldig viktig og og sprayet med både nesespray og vicks inhalers. Det stagget det en liten stund. Hvitløk har aldri hjulpet for meg, bortsett fra at det får andre til å holde god avstand til meg. Så kanskje jeg burde gått med det i nesa en uke før hver viktige hendelse i livet 😄

Anonymkode: 00e17...773

AnonymBruker
Skrevet

Nei, det kan en ikke

 

Anonymkode: 38eb5...d71

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Jeg tar bestandig c vitamin sjokk. Jeg synes det hjelper. 

Anonymkode: 69dc1...aa6

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Nei.

Hadde det vært mulig ville det vært standard behandling på sykehus med pasienter med redusert immunforsvar 

Anonymkode: b04f9...c78

  • Liker 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...