Puppenlun Skrevet 19. august #1 Skrevet 19. august Ungene har flyttet ut å klarer seg selv. Jeg har bare bikket 40 år, og har jobbet på den lokale matbutikken fram til nå. Jeg har vært innom litt andre jobber også, men samme som butikk -dårlig lønn. Nå ønsker jeg å ta en utdanning, et kurs eller bare se andre alternativer til hva jeg kan gjøre og i tillegg tjene mye bedre. Mannen min jobber i et firma der han ikke bruker sin utdanning(og tjener mye mer enn meg), så jeg tenker det må være mulig med et sted også? Jeg står fritt å jobbe hvor jeg vil, når jeg vil, jeg har mulighet for å ta utdanning om det trengs -ønsker gjerne fri i helgene eller jobbe turnus med 4 dager på , 3 dager fri eller en uke på og en uke av. Nattarbeid kan jeg også. Noen som har forslag eller ser muligheter jeg ikke har tenkt på?
AnonymBruker Skrevet 19. august #2 Skrevet 19. august Medleverturnus i privat helsesektor 😊 Anonymkode: 948fd...a77
Puppenlun Skrevet 19. august Forfatter #3 Skrevet 19. august AnonymBruker skrev (2 timer siden): Medleverturnus i privat helsesektor 😊 Anonymkode: 948fd...a77 Har du tips til hvor jeg kan finne en sånn jobb?
AnonymBruker Skrevet 19. august #4 Skrevet 19. august Tårnkranfører er et alternativ om du vil prøve deg på noe ikke alle andre gjør. 😀 https://www.viken-kompetanse.no/artikler/mina-farmen-norges-hyggeligste-taarnkranfoerer#:~:text=Som regel tjener jeg mer,kroner i timen fra start. Anonymkode: 06563...2fa
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå