Gjest Wildone Skrevet 25. mars 2006 #1 Skrevet 25. mars 2006 Har ei ung jente på jobb som er så fantastisk flott. Nå synes jeg at hun blir mer og mer interessant, og dette er et problem for meg fordi hun er gift. Grunnen til at jeg synes hun er interessant er at hun er den mest sjarmerede jenta jeg noen gang har truffet, og skulle ønske dette var min jente. Men synes selvsagt ikke at jeg kan fortelle henne om dette, da jeg er redd for hva hun skal si om min interesse. Livet er ikke alltid like lett nei
Gjest LoisLane Skrevet 25. mars 2006 #2 Skrevet 25. mars 2006 Klassisk jobbproblem. Synd, men dette bør du bare prøve å glemme. Ikke rot deg borti gifte damer! (selv om de er utrooolig lette å få på kroken. )
Gjest Gjest Skrevet 25. mars 2006 #3 Skrevet 25. mars 2006 ikke bare bare å få ute en god tanke av hodet sitt, det er iallefall sikkert spør du meg..
Gjest LoisLane Skrevet 25. mars 2006 #4 Skrevet 25. mars 2006 Nei, det er lettere sagt enn gjort. Men det bør du jobbe med, både og din egen og hennes skyld.
Gjest Gjest Skrevet 25. mars 2006 #5 Skrevet 25. mars 2006 Men hva bør gjøres dersom hun hele tiden gir inntrykk av at hun er på gli? Da blir jo bare jeg ennå mer forvirret!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå