Gjest Gjest_nille_* Skrevet 24. mars 2006 #1 Skrevet 24. mars 2006 er det noen mdd voksen hud her+ ser så mye reklame i aviser om denne kremen. Dermyna. leste om den på nett også,men det er jo typisk helsekostkjedene å slå stort om seg. Lover gull og grønne skoger. har noen prøvd den?
Gjest Gjest Skrevet 27. mars 2006 #2 Skrevet 27. mars 2006 er det noen mdd voksen hud her+ ser så mye reklame i aviser om denne kremen. Dermyna. leste om den på nett også,men det er jo typisk helsekostkjedene å slå stort om seg. Lover gull og grønne skoger. har noen prøvd den? ←
Brunhilde Skrevet 27. mars 2006 #3 Skrevet 27. mars 2006 Ja, jeg har prøvd den. Det samme har et par, tre kvinner jeg kjenner. Vi har alle opplevd det samme, nemlig at folk sier "så godt du ser ut!" - og det eneste som har vært annerledes er nettopp kremen. Syns huden i ansiktet kjennes smidigere også når jeg bruker den. Andre har sikkert andre og kanskje ikke like gode erfaringer, men til tross for prisen så er kremen drøy og verd et forsøk.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå