Gjest usikker.. Skrevet 24. mars 2006 #1 Skrevet 24. mars 2006 Hei! Driver med ønskeliste.. Hva er egentlig vanlig nå? Føler at før var det bare "glasmagasinet-ting", gjelder det fortsatt eller går det an å ønske seg ting som penger, kamera, tv, alt annet i tillegg til de tradisjonelle service-tingene??
Gjest Fruktkake Skrevet 24. mars 2006 #2 Skrevet 24. mars 2006 Man kan da ønske seg hva man vil. Når det gjelder ting som tv og sånn, så er kanskje det beste å ønske seg gavekort på elkjøp eller noe sånt?
afr0dite Skrevet 30. mars 2006 #3 Skrevet 30. mars 2006 Vi kommer til å ønske oss de tingene vi trenger og det vi faktisk ønsker oss! Ingen av oss har noe lyst på en drøss med service- ting i allefall. Vi har alt vi trenger, selv om det ikke er fancy trykk på undersiden. Vi kommer til å ønske oss bla. speilreflekskamera, filmkamera, bidrag til bryllupsreisen etc. Ser ingen grunn til å føle ønske-trender. Visste ikke en gang at det fantes:)
Gjest Gjest_anne_* Skrevet 30. mars 2006 #4 Skrevet 30. mars 2006 har heller ikke oppfattet at det er slik at man ikke kan ønske seg hva som helst, Jeg har da vært i noen bryllup de siste ti årene, og folk får da så forskjellig. Tradisjonelt så fikk man jo greier til kjøkken og sånnt, men det er jo ikke alltid aktuelt nå ettersom folk allerede ofte bor sammen/har hatt eget hjem i mange år. Skriv opp det dere ønsker dere, men pass på at det er ulike priskategorier. Folk kan jo ønske å gå sammen og bruke masse penger, mens noen er kansje ikke innvitert, men ønsker å sende en liten oppmerksomhet. Det finner minst en lenke her inne med gaveønsker, der ser du hvor mye forskellig som ønskes
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå