gladidag Skrevet 23. mars 2006 #1 Skrevet 23. mars 2006 Har dere prøvd bli ny siden på KK.no? Morsomt. du laster ned et bilde av deg selv og legger på sminke, ny frisyre og briller. Gøy.
Gjest Skya Skrevet 24. mars 2006 #2 Skrevet 24. mars 2006 Jepp, den er kjempemorsomt! Men vanskelig å få til et troverdig resultat da, men underholdene er den!
Gjest Binna Skrevet 24. mars 2006 #3 Skrevet 24. mars 2006 Veldig morsomt å laste ned bilde av andre og... Samboern ble ikke særlig bli da jeg hadde laget bilder av han med sminke, he he. Det skal nevnes at jeg aldri har fått nærme meg han med en sminkekost.
Gjest LoisLane Skrevet 24. mars 2006 #4 Skrevet 24. mars 2006 Apropos den "ordentlige" bli ny - har dere lagt merke til hvor utrolig kjerring de blir på håret? Er ikke så innmari fristet til å melde meg på og få kort, stripete hår. Skal prøve nettsida!
Gjest gjest1 Skrevet 24. mars 2006 #5 Skrevet 24. mars 2006 Apropos den "ordentlige" bli ny - har dere lagt merke til hvor utrolig kjerring de blir på håret? Er ikke så innmari fristet til å melde meg på og få kort, stripete hår. Skal prøve nettsida! ← Synes at de fleste blir kjerringer i både hår og klær, jeg. Men nettsiden er gøy. Anbefaler å laste inn et bilde hvor du har trukket alt hår tilbake.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå