Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Bruker dere noe eget bilbelte som gravide? Har sett de, men jeg trodde det var ok å legge beltet under magen? 

Anonymkode: ab026...d0e

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Det er unødvendig. Bruk det gjerne om det gjør det mer komfortabelt for deg, men det er ikke noe man må ha for sikkerheten. 

Anonymkode: a92b6...db6

  • Liker 3
  • Hjerte 1
AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (57 minutter siden):

Bruker dere noe eget bilbelte som gravide? Har sett de, men jeg trodde det var ok å legge beltet under magen? 

Anonymkode: ab026...d0e

De gravidbeltene er ikke tilstrekkelig testet i forhold til sikkerhet og kan faktisk føre til større skade i en kollisjon. Bruk heller vanlig bilbelte og plasser det godt under magen, over hoftene 😊

Anonymkode: 377a2...d64

  • Liker 2
  • Hjerte 1
AnonymBruker
Skrevet

Helt vanlig bilbelte funker fjell

Anonymkode: 02fc3...99b

  • Liker 1
  • Hjerte 1
AnonymBruker
Skrevet

Brukte bare vanlig bilbelte med begge mine. Gravidbeltene er ikke testet, naturligvis (hvordan skulle det foregått på en etisk måte?).

Anonymkode: 1f0f9...8f2

Skrevet

jepp. Bruker bilbelte som drar beltet nedover så det ikke ligger over magen eller sklir oppover. Det er mye mer behagelig å bruke det da jeg ikke takler at noe presser på magen. Det er et rent komfort-produkt, men absolutt noe jeg selv synes var verdt det. (Spesielt siden mannen betalte).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...