@lfa Skrevet 22. november 2002 #1 Skrevet 22. november 2002 Noen som har litt peiling her? Hva er best? Hva får du best/mest spill til?
Gjest Gjesta Skrevet 22. november 2002 #2 Skrevet 22. november 2002 jeg synes det var for mange knotter på joysticken til xboxen..jeg spilte dead or alive ( mye likt tekken..min favoritt konsoll spill) på xboxen..det rocka.. men jeg og sambo beholde playstation 2 og gamecuben vi..de var best.. for vår del .xboxen har sunket mye i verdi ! :
Madison Skrevet 22. november 2002 #3 Skrevet 22. november 2002 Flest spill til ps2 ennå vel.. Liker dreamcast jeg, mye stilige spill. Ikke at jeg er flink,men likevel. Du kan få kjpt annen kontroll enn den som følger med maskinen jasmin, den er lettere å styre.)
Iset Skrevet 22. november 2002 #4 Skrevet 22. november 2002 jeg må si playstation, fordi jeg er sinnsykt hekta på GTA3 og GTA Vice City!!! og da mener jeg sinnsykt. hehe. kjenner de byene bedre enn min egen jo! :oops:
Gjest laban Skrevet 23. november 2002 #5 Skrevet 23. november 2002 Xbox'en er ett mye sterkere maskin en ps2 maskina, og grafikken er faktisk mye bedre mener jeg, stikka til xbox er litt klumpete, men en vanesak, man får kjøpt ps2 kontroller til xbox også. Det er vel levert fram til nå ca 250 spill til xbox, men tar jo sin tid før dem kommer til Norge, SOM ALT ANNET ..... Jeg ville valgt Xbox, siden ps2 maskina er utdatert mener jeg, men den er jo selvsagt ennå bra hehe.. :blunke: (har begge 2 hehe)
Babyface Skrevet 23. november 2002 #6 Skrevet 23. november 2002 Jeg tror spillene til PS2 er dyrere enn spillene til X-box. X-box har dessuten mitt yndlingsspill Zelda! (Det kommer i hvert fall snart.)
Madison Skrevet 24. november 2002 #7 Skrevet 24. november 2002 Noen ganger er x-box ca en 50-lapp dyrere. Kommer an på hvem spill :D
Gjest eminel Skrevet 24. november 2002 #8 Skrevet 24. november 2002 Har aldri prøvd X-Box, men PS2 er helt konge Mange bra spill å velge mellom her, tror det er flere PS2 spill enn X Box!
Morgan Skrevet 24. november 2002 #9 Skrevet 24. november 2002 Er det DVD-spiller på XBOX da?Det har da vitterlig PS2...
Madison Skrevet 24. november 2002 #10 Skrevet 24. november 2002 Ja det har den.. kjøp fjernkontroll og så har du komplett :D
Gjest Lea Skrevet 24. november 2002 #11 Skrevet 24. november 2002 Har hatt PS2 i 1 1/2 år nå og er kjempefornøyd. Xbox har jeg bare så vidt prøvd, men syntes ikke at det var så stas. På PS2 kan du også spille den gamle PS-spillene og de er jo billige. Jeg har like mange av de gamle som av de nye. Det kan være greit for barn f.eks. For tiden brukes vår PS2 nesten bare som DVD-spiller. Har investert i en fjernkontroll da. Vi har ikke video vi da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå