sonush Skrevet 9. juli #1 Skrevet 9. juli Er jeg på riktig spor? Har kommet der røde sirkel er. Dvs har foreløpig 12 el 13 fellinger, og på 19 cm. Jeg leser det som at jeg nå skal øke med 6 masker 4 ggr mot armen, og jeg skal fortsette med å felle annenhver pinne mot halsen, ikke sant? Og økning mot armen er det slik jeg har på bildet? Ser ut at jeg kanskje har misforstått.
AnonymBruker Skrevet 9. juli #3 Skrevet 9. juli Jepp, samtidig øke på arm og felle hals, de økningene på arm er så armen blir vid nok øverst når den monteres. Anonymkode: 4ed37...1f4
sonush Skrevet 10. juli Forfatter #5 Skrevet 10. juli Så jeg er på den røde streken, på oppskriften.   Neste er å sette merke i midten av pinnen. Er det riktig? Rosa merke er der ermen starter (disse ekstra erme maskene)og blå som er lengre ut på armen, er midten av pinnen. Har jeg gjort noe feil, eller er det slik det skal være? Det at jeg får for blå merke, uavhengig av hvor armen startet?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå