Gjest Gjest Skrevet 20. mars 2006 #1 Skrevet 20. mars 2006 Jeg er en nyfrelst flybaby, men siden jeg lever på 25 kvadrat har jeg ikke alt for mange soner å vaske, og bruker rutinene til flylady mest for å få kontroll på andre ting, som morgenrutiner og slikt. Er det noen av dere som flyr som også er studenter, og har tilpasset programmet? Hvis ikke, skal vi sette igang? (For de som ikke vet hva jeg snakker om: www.flylady.net
Gjest Gjest med sko Skrevet 21. mars 2006 #2 Skrevet 21. mars 2006 Jeg er da student...men har en liten leilighet ...så jeg er vel ikke målgruppen her? Uansett, det må da være supert å "bare" ha en hybel å holde styr på. Med mindre man har noe vannvittig med boder eller annen lagerplass, så har man litt færre ting (på den andre siden; mindre plass å ha det på). Hvis jeg hadde bodd på hybel, tror jeg at jeg hadde fulgt de vanlige FlyLady-sonene, men bare definert hybelen som både "soverom" og "stue" når de sonene kom. Kjøkkenkrok er selvsagt kjøkken, og bad er bad uansett. Så ville jeg prøvd å hatt sterkt fokus på decluttering, siden for mye rot og stæsj får en hybel til å bli ukoselig pga liten plass. Lykke til da!
Montezuma Skrevet 21. mars 2006 #3 Skrevet 21. mars 2006 Jeg er en nyfrelst flybaby, men siden jeg lever på 25 kvadrat har jeg ikke alt for mange soner å vaske, og bruker rutinene til flylady mest for å få kontroll på andre ting, som morgenrutiner og slikt. Er det noen av dere som flyr som også er studenter, og har tilpasset programmet? Hvis ikke, skal vi sette igang? (For de som ikke vet hva jeg snakker om: www.flylady.net ← Du må gjerne joine utfordringstråden! Der er brukere med ganske forskjellige boformer, men som tilpasser utfordringene til seg selv alikevel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå