AnonymBruker Skrevet 29. mai #1 Skrevet 29. mai Noen menn her? Jeg ser etter gave til min mann. Han er nøye på klær og sko, men av en eller annen grunn kjøper han seg ikke bag/veske/koffert og har brukt samme veske siden han fikk den av meg for sikkert 15 år siden, og den begynner å bli temmelig utdatert 😄 Tenkte jeg skulle kjøpe noe fint til bryllupsdagen vår. Han reiser mye i forbindelse med jobb, og har både behov for en slags skulderveske/dataveske til daglig bruk, samt weekend-bag og liten koffert. Han ønsker seg Rimowa koffert, men det synes jeg nok blir fort dyrt. Så tips til skuldebag og weekend-bag? Anonymkode: 11962...e50
ABye Skrevet 29. mai #2 Skrevet 29. mai Mann på 41 her, vil beskrive min stil som "innbilt rockestjerne". Det vil si mye svart med aksentfarger, skinnjakke, denim, band tees og en god del armbånd og halskjeder. Vet ikke hva din manns stil er, men selv sverger jeg til mine to skuldervesker av merket Valentino av forskjellige størrelser som du finner på Zalando. En litt mindre til hverdagsbruk, og en med plass til laptop og lignende: https://www.zalando.no/valentino-by-mario-valentino-jorah-skulderveske-black-5va52h006-q11.html https://www.zalando.no/valentino-bags-marnier-stresskoffert-nero-5va52h01t-q11.html Relativt rimelig pris på disse da, så vet ikke hvor mye de egner seg som presang i anledning bryllupsdag?
AnonymBruker Skrevet 3. juni #3 Skrevet 3. juni AnonymBruker skrev (På 29.5.2025 den 16.08): Noen menn her? Jeg ser etter gave til min mann. Han er nøye på klær og sko, men av en eller annen grunn kjøper han seg ikke bag/veske/koffert og har brukt samme veske siden han fikk den av meg for sikkert 15 år siden, og den begynner å bli temmelig utdatert 😄 Tenkte jeg skulle kjøpe noe fint til bryllupsdagen vår. Han reiser mye i forbindelse med jobb, og har både behov for en slags skulderveske/dataveske til daglig bruk, samt weekend-bag og liten koffert. Han ønsker seg Rimowa koffert, men det synes jeg nok blir fort dyrt. Så tips til skuldebag og weekend-bag? Anonymkode: 11962...e50 Selv om det koster litt så hadde jeg kjøpt en Rimowa til han når han ønsker seg det. Han kommer jo til å bruke den lenge 😊 Anonymkode: 59aca...cbf
Eric_B Skrevet 3. juni #4 Skrevet 3. juni Rimowa er dessverre svaret. Aluminium carry on. Har vært med meg i tykt og tynt i 15 år og er like solid og tight som når den var ny bare med litt obligatorisk patina. Kjøp den et sted du får refundert moms. Blir litt penger på slike summer det. Er forhandlere å finne på mange store flyplasser. Kan spandere turen på han for å kjøpe dne sammen nesten for refusjonen. Nesten, altså.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå