Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har vært parfymefanatiker i over 20 år (hatt sikkert over 300 parfymer). Måtte gi det litt opp pga jeg ble gravid, og har bare måttet la være å gå i parfymeri, for det meste 

Leter nå etter veldig milde parfymer, med lite sødme, men feminine. Eksempel på hva jeg liker er Dyptique Fleir de Peau og Chabaud Innicente Fragilé.

Pris er ikke viktig - jeg kjøper det jeg liker 😊 Har lyst på noe som ikke forstyrrer i et kontorlandskap. Noe dere anbefaler å lukte på?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Byredo er safe bet, men ganske dyre med tanke på hvor flyktige de er. Men det er derfor jeg liker de! Jobber på kontor selv. Kollegaen min er sensitiv og hun sier hun kun merker den hvis hun henger over skulderen min for å sjekke ut noe på PC-en min.  Gypsy Water og Mojave Ghost er veldig behagelige. Blanche er også ganske populær. 

AnonymBruker
Skrevet

Breene fra Ingrid perfumes er mild og har nydelig duft synes jeg.

Anonymkode: 752e1...5b1

Skrevet

Om du kan finne den, Beyonce Heat Seduction. Mild og floral, ikke påtrengde. Fin hverdagsparfyme

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...