Gå til innhold

Til menn: hva er den største feilen kvinner gjør når de skal runke deg?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Meninger?

Anonymkode: 41df0...a37

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

At dem gjør det for at dem tror dem må.
Ikke for at dem har lyst.

Var sammen med ei som elsket å tirre meg på den måten.
beste handjageren jeg noen gang har fått.

Mens andre er meh. dem gjør det for at porno sier dem skal.

Anonymkode: 3d461...20f

  • Nyttig 2
AnonymBruker
Skrevet

At det skal gå så veldig fort. Det handler mer om innlevelse og nytelse sammen enn at det skal fortest mulig frem og tilbake.

Anonymkode: 0f22c...d5f

  • Liker 1
  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

Værste er å de utfører typ death grip og når jeg kommer virker det som å de tror de må herde  grepet 🥹🫠🙃

Sikkert PORNOSKADA!

Anonymkode: 45ccf...921

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Var borte i en som viftet den rundt som en fluesmekker. Men dama var knallvakker og langt utenfor min liga så lot som om det var det jeg var ute etter. 

Anonymkode: 6467a...397

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (58 minutter siden):

At det skal gå så veldig fort. Det handler mer om innlevelse og nytelse sammen enn at det skal fortest mulig frem og tilbake.

Anonymkode: 0f22c...d5f

Dette tror oppriktig mange menn også. Jeg er ikke verre på det enn at jeg har bedt menn runke så jeg ser hvordan de liker det. Det har stort sett vært ganske heftig. Så elsker jeg imidlertid å utforske mim manns kropp, og han elsker at jeg gjør det og lar meg, og gjennom det har jeg eksperimentert mye også med veldig lette berøring og bevegelser. Han blir helt i transe av det nærmest, og ønsker at det aldri skal ta slutt. Elsker det, men det visste han ikke selv engang før jeg begynte med å teste det ut. 

Anonymkode: 40aa4...ec0

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

De er altfor forsiktig. Det er en pikk, ikke et aspeløv. 

Anonymkode: f1ec3...a04

  • Liker 2
  • Nyttig 2
AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (2 timer siden):

Meninger?

Anonymkode: 41df0...a37

At de ikke gjør det.

Anonymkode: 7f330...e89

  • Liker 2
  • Nyttig 2
AnonymBruker
Skrevet

 Å se  film samtidig, spesielt hvis det er en skrekk film og hun klemmer til når hun blir redd. 

Anonymkode: c2bc6...878

Skrevet

Ingen kvinne har gjordt noe feil, etter 38 år med 3 sifret antall forskjellige kvinner🥰 Variasjon kan ikke bli bedre..
For hver nye jeg treffer, er som å åpne en julepakke.. Jeg vet med 100% sikkerhet at det blir deilig, selv om hun knoter og ikke er så flink.. Det er er følelsen av kvinnehånden som er så deilig, men også å se at hun liker det. Ikke fordi hun ronker som ei gudinne.

Kvinner er flink til å ronke, spesiellt de som har ronket i en og to mannsaldre.. Så det er godt trent, takket være ronking av deres ektemenn.. 50+ kvinnehånd som bære preg av litt hardt arbeid.. blodårer.. alderstegn.. bruker negledame for å pynte på det feminime uttrykket.. Woow og omg.. sier jeg bare❣️🪄🥰

For å pirke pittelitt..  det er ikke alle som er like flink til å skvise siste dråpe ut da, så da må jeg gi beskjed..
Så lagre dette i det vakre hodet ditt🙈🫰

Skrevet

This: 

 

IMG_3882.jpeg

  • Nyttig 2
AnonymBruker
Skrevet

drar for hardt 

Anonymkode: 916be...378

Skrevet

Den eneste feilen kvinner gjør, for min del, er at de ikke lytter til meg eller tilpasser seg mine signaler.

Er heldigvis veldig få dette har gjeldt, kanskje en håndfull (pun intended). Jeg har utforsket meg selv, min nytelse og tenninger ganske godt, og vet at jeg gjerne liker ting litt utenom hva menn flest liker - både når det gjelder runking, suging og sex - så derfor kommuniserer jeg godt og tydelig.

Det som skiller en god partner fra en ok partner, er at hun er engasjert og ser på sex som et samspill for å skape mest mulig gjensidig nytelse.

  • Nyttig 2
AnonymBruker
Skrevet

Med begge hendene på staken og samtidig deilig rasping i fra ganen fungerer det hver gang. 

Rein runking krever mye glidemiddel og ei hånd som gnir hodet mens den andre runket skaftet. 

Om det er 2, så ikke glem ballene, ja, jeg har nok til dem begge.

Anonymkode: b6f61...de9

Skrevet

For min del liker jeg ikke at hun holder for hardt rundt skaftet, spesielt når orgasmen kommer og utløsningen blir blokkert av at hun klemmer hardt.

AnonymBruker
Skrevet

At hun ikke bruker nok spytt. Tørrunking gjør bare vondt. Jeg digger det, når hun lar spyttet renne nedover mens hun bruker tunga samtidig. 

Anonymkode: 5e170...3f4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...