Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har et spørsmål til Menn og et til Kvinner.
Dette handler ikke om å sjekke opp noen på treningssenter etc.

Det jeg lurer på er hva du som mann reagerer positivt på når du trener på motsatt kjønn, og det samme kvinner, hva synes dere er pent på en mann. 

Min klare favoritt er en veltrent kvinnerumpe

Anonymkode: b4cc8...22d

  • Hjerte 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Reagerer positivt på folk som smiler.

Ellers bryr jeg meg ikke noe særlig om å se på andre når jeg prater.

  • Hjerte 1
AnonymBruker
Skrevet

Avstand, unngår å stirre, effektiv trening for så vasking av apparater/vekter før de går videre 

Anonymkode: 6b2a4...127

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Jeg er ikke så ekkel at jeg går og titter på andre som trener og bedømmer dem.

På treningssenteret er alle slags mennesker. Mitt eneste motiv for å gå dit er å trene.

Anonymkode: 2ebb7...df0

  • Liker 4
  • Nyttig 2
Skrevet

Jeg er utrolig svak for et smil. De damene jeg legger merke til på klatresenteret er de som smiler med hele ansiktet eller hele kroppen. Samme med damer som danser. Om hun gir inntrykk av at hun har det virkelig gøy, da er jeg solgt.

  • Liker 1
Skrevet

Er der for å trene. 

Hvis hun smiler, smiler jeg tilbake. 

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Det jeg lurer på er hva du som mann reagerer positivt på når du trener på motsatt kjønn, og det samme kvinner, hva synes dere er pent på en mann. 

Når jeg har kommet så langt at jeg får trene på motsatt kjønn, så synes jeg det er positivt om hun klarer å konsentrere seg, på tross av alle som kikker på oss. 

Anonymkode: 2646c...bff

  • Hjerte 1
AnonymBruker
Skrevet

Må innrømme jeg smugtitter litt. Ansikt, smil, rumpe, bryst. Noen har ettersittende klær så penis eller kameltåa vises. Noen har også klær som fremhever rumpa når de utelukkende gjør rumpeøvelser.

Som heterofil er det sikkert litt misunnelse når det tittes på samme kjønn.

Anonymkode: 25177...f7f

Skrevet

Hei trådstarter.

Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets retningslinjer:

Sitat

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.

 

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...