Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg har fått bekreftet av Telenor at min fiber/bredbånd er sagt opp. Det virker enda, men det gjør det sikkert i 1 mnd fremover, siden det er en mnd oppsigelsestid.

Men fremdeles står det på Min side i Telenor at jeg har det abonnementet. Betyr dette at de ikke har sagt det opp allikevel?

Endret av exictence
Videoannonse
Annonse
Skrevet

det står forde at abonnementet ennå er aktivt frem til oppsigelse tiden/betalings perioden er over.

Skrevet

Nå ble det avsluttet. Det virker ikke lenger. Jeg har det ikke lenger. Likevel står det på Mine sider at jeg har det. Hvorfor?

 

AnonymBruker
Skrevet
exictence skrev (45 minutter siden):

Nå ble det avsluttet. Det virker ikke lenger. Jeg har det ikke lenger. Likevel står det på Mine sider at jeg har det. Hvorfor?

 

Hvordan skal vi vite det? Spør Telenor. :) 

Anonymkode: a0178...4a1

  • Nyttig 1
Skrevet
AnonymBruker skrev (10 minutter siden):

Hvordan skal vi vite det? Spør Telenor. :) 

Anonymkode: a0178...4a1

Du hr rett.

Men kanskje noen hadde erfaring med akkurat det på telenor? Jeg har snakket med dem så mange ganger nå med noe annet feilopplysnng jeg hadde fått, og er nå lei av å ringe dem. Men hvis jeg fortsetter å få regning uten å hå det, skal jeg selvsagt kontakte dem igjen.

Skrevet

Vær litt tolmodig. Noen ganger tar det tid før alle datasystemer er oppdatert og synkronisert. Gi det et par dager, og sjekk på nytt.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...