Gå til innhold

Hjelp


Lysblomst

Anbefalte innlegg

Jeg er blitt hacket. Nå er jeg kommet meg innpå kontoen igjen, men når jeg forsøker å aktiver totrinngjennkjenning inne på passord og sikkerhet får jeg denne beskjeden: 

Du kan ikke gjøre endringer for øyeblikket. Dette skyldes at vi har lagt merke til at du bruker en enhet du vanligvis ikke bruker, og vi må beskytte kontoen din. Vi tillater deg å gjøre denne endringer etter at du har brukt denne enheten en stund. 

Jeg har snakket med en bekjent som ikke er hacket. Hen får også opp samme beskjed når hen forsøker å lage totrinnsgjenkjenning. 

Hva betyr dette? er det flere som har fått dette opp? har facebook problemer nå? Jeg forsøker å ordne dette på min mobilenhet som jeg har hatt i lang tid, altså ikke en enhet som jeg vanligvis ikke bruker slik det fremkommer i meldingen. 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei trådstarter.

Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets retningslinjer:

Sitat

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.

_popcorn_, adm

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...