Gå til innhold

Go'boken og barnas egen bokverden medlemskap


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hvordan fungerer det?

Er det slik at man betaler en medlems pris i måneden? Og får bøker hver måneden? Eller er man medlem bare for medlem bladet som er gratis?

 

Anonymkode: 403dd...96a

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Barnas egen bokverden sender en bokpakke ca hver 3. uke også får du faktura for den. Om du husker det, kan du avbestille enkeltpakker på nettsiden dersom du ikke er interessert i bøkene. 

Go’ boken sender pakke noe sjeldnere, men der får du ikke medlemsblad så da må du inn jevnlig på nettsiden og sjekke slik at du evt kan avbestille pakker du ikke ønsker.

Synes det er en del styr med det. Hadde begge i ett år. Nå har vi ingen.

Endret av Anononyma
AnonymBruker
Skrevet

Vi er medlem i go’boken. Får tilbud om pakke 1 gang i måneden ca. Jeg får varsel på e-post med lenke til pakken, og hvis den ser bra ut, så gjør jeg ingen ting og mottar pakken + faktura. Eller man kan enkelt avbestille hele eller deler av pakken (ofte 2 bøker i hver pakke). Synes det har vært mye fint til nå (barnet er 21 mnd), og har vel benyttet meg av ca halvparten av pakkene. 

Anonymkode: 43a30...fa7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...