Murf Skrevet 7. mars 2006 #1 Skrevet 7. mars 2006 Døra til badet har plutselig begynt å knirke så inderlig! Og hva i alle dager smører man hengsler med? Kunne jeg brukt feks vanlig matolje? (hmm.. ikke så digg hvis det harskner... )
salsera Skrevet 7. mars 2006 #2 Skrevet 7. mars 2006 Har selv brukt matolje når jeg ikke har hatt noe annet i huset. Men ellers finnes de slike små flasker med oljer til å smøre knirkende hengsler meg. Kjæresten min har nå fått tak i en slags silikonolje og smører nå hensler i hele bygården , skal visst være svært bra.
Murf Skrevet 7. mars 2006 Forfatter #3 Skrevet 7. mars 2006 Takker! Har ikke silikonolje i huset, og irriterer meg såpass over knirkinga at jeg tror jeg tar sjansen med matolje.
Gjest Gjest Skrevet 7. mars 2006 #4 Skrevet 7. mars 2006 Pappa sverger faktisk til Zalo av alle ting... Mens her i huset går det i olivenolje.
Murf Skrevet 7. mars 2006 Forfatter #5 Skrevet 7. mars 2006 Har vurdert Zalo også, hmm, får se hva som blir gjort.
Gjest Bjørnsdatter Skrevet 7. mars 2006 #6 Skrevet 7. mars 2006 Jeg syr, og mannen spiller tuba, så vi har symaskinolje og ventilolje i huset. Begge deler fungerer utmerket
Titti72 Skrevet 7. mars 2006 #7 Skrevet 7. mars 2006 Matolje funker. Det er jo ikke mange dråpene som trengs og jeg lukter ingen ting i gangen min enda jeg har brukt det flere ganger.
Gjest bamsemums Skrevet 7. mars 2006 #8 Skrevet 7. mars 2006 Har prøvd et par ganger med zalo, og den funker fint det. Ellers er "lås" olje veldig greit i bruk om man har det i hjemmet...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå