Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er vært mye på få uker som har gjort at jeg er utslitt, er sykemeldt og har fått tilbud om plass på dps for avlastning å noe annet men er usikker om jeg skal ta plassen da jeg takler en vanlig dag men sover ca 3-4 timer om natten og har gått ned 10kg på 5 uker. Vet at det er noen andre som skal sikkert ha siste ord på det 

Anonymkode: 2411c...25a

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Takk ja til den plassen

Skrevet

Hei trådstarter.

Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets retningslinjer:

Sitat

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.

Perelandra, mod. 

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...