Gå til innhold

Hvorfor syns voksne mennesker at promp morsomt??


Anbefalte innlegg

Vi er alle forskjellige, men at promp skal være så morsomt skjønner jeg ikke. At barn syns det er jo vanlig, men at voksne syns det 🤔😆

Jeg syns bare det er ekkelt, vet det er naturlig, men er likevel ekkelt. Tror ikke jeg syns det var morsomt når jeg var barn heller. Men ja, vi er alle forskjellige.

Anonymkode: c5fb2...b11

  • Liker 1

Fortsetter under...

Annonse

Jeg er en av de som synes promp er vanvittig gøy. Aner ikke hvorfor. Det er nok lyden spesielt, men kanskje også det primitive ved det, det litt forbudte, ekle, men samtidig så naturlig/noe alle gjør både frivillig og ufrivillig. Jeg ler meg fillete ihvertfall. Hvis lyden er artig da. Det må den jo helst være. Ler sjelden av fis.

Lukten kan jeg stå over. Både min og andres.

Anonymkode: d079e...091

  • Liker 2

Annonse

Annonse

Ser heller ikke hva som er morsomt med det, og hadde ikke den humoren som barn heller. Men ja, man er forskjellige. 3 åringen syns heller ikke det er morsomt, men så har ingen voksne rundt henne gjort det til noe morsomt. Det er en kroppslig funksjon som alle gjør og som kan lukte ekkelt. Ikke noe morsomt med det.

Anonymkode: 4603d...cf1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...