Gå til innhold

Hvite fuger på kjøkkenet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vurderer hvite fliser og hvit fuge på kjøkkenet, har noen erfaring av det med tanke på vasking. Er det vanskelig å få av flekker?  
 

Anonymkode: e2767...ad4

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min svoger som er murer nektet å bruke hvite fuger på kjøkkenveggen fordi det blir så stygt etterhvert...

Anonymkode: 6dd0f...97f

Skrevet

Da må du bruke epoxyfug, den holder seg hvit.

Anonymkode: 53cd6...f29

  • Liker 1
Skrevet

Vår kjøkkenvegg altså.. ville egentlig ha det men han sa de hadde bare dårlige erfaringer med det.

Anonymkode: 6dd0f...97f

Skrevet

Jeg har hvite fliser og hvit fuge på kjøkkenet, den ser fin ut etter 7 år. Ingen flekker, ingenting. Har jo hatt flekker innimellom men da bare vasker jeg det av.

Anonymkode: 5be6d...de3

Skrevet

Har hvite fliser og selvsagt hvite fuger, har ikke merket noe til det de fem årene jeg har hatt det. Fungerer fint å vaske. Har selvsagt en sånn glassplate foran ved platetoppen.

Anonymkode: 1d8ab...b0f

Skrevet

Hatt det to ganger, og aldri hatt problem med det. Fugerens glør susen hvis det er noe spesielt som må bort. Har hatt epoxy i gangen med lyse fuger to ganger, foretrekker egentlig vanlig sement, den er lettere å få renset skikkelig opp i. 

Anonymkode: d7df7...3b3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...