Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har så lyst på en lys, nude leppestift i kald farge. Men alt blir orange på mine lepper. Selv når jeg får hjelp på kicks kommer de med varme orange eller lilla farger. Noen andre lyse blondiner som har funnet en fin leppestift? 

Anonymkode: 146db...0bf

Skrevet

Charlott tilbury pillow talk er min favoritt

Mac Teddy også, men tror den blir for mørk ut i fra hva du beskriver. Men generelt ville jeg gått til Mac her i Norge - de har mye større utvalg, og er gjerne bedre trent, enn Kicks akkurat på dette. 

Anonymkode: f5435...ed6

Skrevet

Loreal har endelig bra nude leppestifter 

Skrevet

Jeg har samme problem! Alt blir lilla på mine lepper! Men har funnet ut at Maria Åkerberg sin lipgloss med fargen cupcake er veldig nude og passer meg. Den er tørr i konsistensen, så blir på en måte en blanding av leppestift og lipgloss, mest leppestift. 

Anonymkode: 48cd4...3a1

Skrevet

Jeg er glad i Mac Angel.

Anonymkode: 2c146...a2e

Skrevet

Har funnet min farge i nr.19 Clarins Lip Perfector. Det er mer lipgloss med farge, men den er mer tørr og sitter godt på

Anonymkode: 387c8...b4b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...