Anni2 Skrevet 26. februar 2006 #1 Skrevet 26. februar 2006 når jeg er på byen, og sånn "blått lys" (slik som gjør at hvite klær syser blått osv) treffer ansiktet mitt, lyser deler av ansiktet mitt blått! det ser heelt psycho ut! det samme har jeg sett skjer med andre rundt meg på dansegolvet... jeg bruker foundation fra max factor, men veninna mi bruker et slags pudder, og det samme skjaer med henne.. har andre opplevd det samme? hva slags sminka kan jeg bruke istedet for å ikke se ut som et monster når det blå lyset kommer på?
Gjest Gjest_anni2_* Skrevet 26. februar 2006 #4 Skrevet 26. februar 2006 trodde ikke jeg fikk det til første gangen.. ingen?
Gjest Tanita Skrevet 26. februar 2006 #5 Skrevet 26. februar 2006 Pure Lux Cosmetics har iallefall selvlysende øyeskygger, men har aldri hørt om det problemet før. Er vel en eller annen ingrediens som har den bieffekten da.
Gjest Gjest Skrevet 2. mars 2006 #6 Skrevet 2. mars 2006 ja, det har jeg sett på folk også! mulig jeg er sånn sjøl uten at jeg ser det... noen som vet hvilke prod man bør bruke for å unnga dette?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå