Gå til innhold

Marie Philippe størelse guide


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vurderer å kjøpe en Marie Philippe kjole (på nett), men jeg finner ingen informasjon om størelsene. Er det noen som vet hvor man kam finne informasjon eller som har erfaring med størelsene selv? 

Anonymkode: 94163...f30

  • 3 uker senere...
Skrevet

Ingen som vet?

Anonymkode: 94163...f30

Skrevet

Har kun skjerf fra det merket og det er one size

Anonymkode: 90a1b...455

Skrevet

Marie Philip er ganske normal i str når det kommer til kjoler og overdeler. Bukser kan være litt store i str.

Har du link kanskje?

Anonymkode: c6ca1...c57

  • Liker 1
Skrevet

Jeg bruker str 36 i Marie Philip, og M i jean paul. Har alltid måttet gå opp 1 str i Jean paul sine topper/overdeler, så vil siat Marie Philip er normal i str. 

Anonymkode: 38f93...41a

Skrevet

Jeg har en bluse og en kjole fra det merket, syntes det er litt lite i str, har gått opp 1 størrelse i begge. 

Skrevet

Jeg har nylig kjøpt en kjole og en bluse i str L fra Marie Philip og er vanligvis str M/L, mye L. Så vil si de er vanlig i størrelsen.

Anonymkode: 12dde...6a6

  • Nyttig 1
Skrevet

Synes de er store i størrelsen. 

Anonymkode: 237c0...8fe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...