Gjest Gjest Skrevet 23. februar 2006 #1 Skrevet 23. februar 2006 Er det noen som vet hvordan jeg kan se om denne modellen er ekte eller fake??
Gjest Gjest_tutta_* Skrevet 23. februar 2006 #2 Skrevet 23. februar 2006 Kommer an på hvilke du mener. Jeg har et par av R&R Roth buksene (de m R på lommene) Mine er kjøpt i butikk i Norge og kostet 3200,- På mine er det et avlangt merke i linningen som det står Rock & Republic. Har sett makne som mine - altså med R på lommene som har Victoria Beckham merket i linningen, noe jeg ikke får til å stemme ettersom det merket er forbeholdt crown jeansen så vidt jeg vet. Jeg var ihvertfall i mange butikker og prøvde og vurderte buksene før jeg endelig kjøpte de, og i butikken var det ingen av R buksene som hadde V. Beckham merket. Ellers så var alle forretningene i oslo-området utsolgt, og det var venteliste på crown-buksene -derfor tviler jeg litt påom de på nettet er ekte. Men hvis de er fine så er det i grunnen ikke så farlig. Synes forresten at noen av de buksene jeg har sett folk gå i er litt "stripete" i stoffet, som om det ikke var vanlig dongeristoff. Jeg må si at jeg tror de er fake. Har ihvertfall ikke sett noen av de i butikkene. Kult om noen fler kommer med innspill. Hadde vært greit å vite hva en skal se etter hvis en satser på å kjøpe på nett en gang.
Gjest Gjest Skrevet 23. februar 2006 #3 Skrevet 23. februar 2006 Dette er Victoria Beckham Crowns jeans Madrid modellen. Jeg aner bare ikke hva jeg skal se etter..
Aftenstjerne Skrevet 23. februar 2006 #4 Skrevet 23. februar 2006 (endret) Det er vist veldig vanskelig å se om de er fake eller ikke. (Men de fleste på steder som Ebay og finn.no er fake iallefall). Vet iallefall de har fått inn ekte på BikBok-Sandvika Storsenter. Har en søster som jobber der, så jeg kan høre med henne om hun kanskje kan finne det ut. Endret 23. februar 2006 av Aftenstjerne
Gjest Gjest Skrevet 23. februar 2006 #5 Skrevet 23. februar 2006 Jeg skjønner ikke hvorfor noen gidder å ha noe som forbindes med den skrekkelige dama Victoria Beckham overhode, og ihvertfall ikke hvis det koster mer enn 100 kr....
Gjest ii Minette Skrevet 24. februar 2006 #6 Skrevet 24. februar 2006 Det er vist veldig vanskelig å se om de er fake eller ikke. (Men de fleste på steder som Ebay og finn.no er fake iallefall). Vet iallefall de har fått inn ekte på BikBok-Sandvika Storsenter. Har en søster som jobber der, så jeg kan høre med henne om hun kanskje kan finne det ut. ← Så flott!! Så snill du er:D Send meg bare en pm viss du finner ut noe mer?
Ravenna Skrevet 24. februar 2006 #7 Skrevet 24. februar 2006 Hvorfor må "alle" ha disse buksene uansett?
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 24. februar 2006 #8 Skrevet 24. februar 2006 Nei, det kan du jo si. Men jeg fikk min, ergo.. Jeg MÅTTE ikke hatt den, men må innrømme at jeg likte den veldig godt. I snitt, farge etc. Syns forøvrig at kronen på lommene ser bra ut. Det som er synd, er jo om markedet kommer til å flomme over av fake modeller.
Saga Skrevet 24. februar 2006 #9 Skrevet 24. februar 2006 Hvorfor må "alle" ha disse buksene uansett? ← Fordi de sitter så utrolig godt!
Gjest kattekwinnen Skrevet 24. februar 2006 #10 Skrevet 24. februar 2006 Jeg har hørt at nummeret på innsiden av buksen på den andre merkelappen, som sitter fast i foret på den venstre lommen. På min står det: R/N#110113 Dette nummer skal sier at min bukse er ekte... men jeg vet jo ikke om det stemmer
Gjest gjesta Skrevet 24. februar 2006 #11 Skrevet 24. februar 2006 Nei, det kan du jo si. Men jeg fikk min, ergo.. Jeg MÅTTE ikke hatt den, men må innrømme at jeg likte den veldig godt. I snitt, farge etc. Syns forøvrig at kronen på lommene ser bra ut. Det som er synd, er jo om markedet kommer til å flomme over av fake modeller. ← Kommer til å flomme over? Det er sikkert flere fake enn ekte bukser å oppdrive av denne sorten i Norge nå, for jeg synes at _alle_ har den.. Man pleier egentlig fort å se om det er fake eller ekte, for det er et hav av kvalitetsforskjell mellom de ekte og de fake, og man kan se det på både sømmene og fargen.. Dessuten pleier ofte sammensetningen å være en helt annen på de fake kronebuksene. Det skal være 98% bomull og 2% elastin i de ekte. Dessuten skal den lille knappen på baklommen ha hull. Ei som er veldig flink med slike ting her i Norge og som selger en del designerklær og andre must haves hadde en slik sjekkeliste på hjemmesiden sin før, men hun har den ikke nå lengre ser jeg, og det er litt dumt.. Men det meste som koster 500 kr på qxl, finn, ebay o.l er garantert fake
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå