Gå til innhold

eposten min er i krise! trenger eksperthjelp!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. I min tro på at jeg var litt flink på data har jeg klart å rote til eposten min, på microsoft office outlock. :roll: Nå får jeg ikke lest meldingene ordentlig, og det er fryktelig irriterende. Det er akkurat som "hemmelig skrift", det eneste som vises er linker til nettsidere og epostadresser, ellers er det bare hvitt, men hvis jeg høyreklikker og merker alt så kommer skrifta fram. MEN DET SKAL JO IKKE VÆRE SLIK!

Er det noen her som kan hjelpe meg med å finne feilen. Sikkert bare en liten innstillingsendring som må til, men jeg finner ikke ut hva som gjør det! :grine:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bare en gjetning - men...kan du ha kommet borti knappen for redigering av font, og satt den til å skrive hvite bokstaver? (Vet ikke om det er mulig altså.)

Skrevet

Hadde det bare vært så vel så! Jeg prøvde å finne ut om det kunne være noe sånt, men jeg styrer jo ikke skriftfargen til avsenderne? Skjønner ikke hva jeg har gjort! :grine:

Skrevet

he,he. Du kan faktisk styre skriftfargen til avsenderen :enig_anim:

Skrevet

hvordan gjør jeg det da? og hvordan forandrer jeg det?

Skrevet
:sjokkbla: Jeg vet ikke hvordan jeg gjorde det. Men nå er problemet at jeg ikke får forandra skriftfargen til avsenderen. Samme skrift og farge når jeg skriver, når jeg mottar og når jeg videresender :overrasket::hakeslepp::hakeslepp:
  • 2 uker senere...
Skrevet

sukk... fant ikke ut av problemet, og nå har jeg rett og slett tatt i bruk den gamle outlock express og er fornyd med den :forvirret:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...