Gå til innhold

Film, nakenbilde


Fremhevede innlegg

Gjest notabene
Skrevet

Ja, hvordan er det med dere? Jeg og typen har vært sammen såpass lenge nå at vi går lengere og lengere når vi skal sprite opp sexlivet. Jeg har venninner som sier de ikke ville turt, andre som sier de tørr men bare med enkelte partnere, og atter andre som sier de ville gjort det med hvem som helst. Hadde de trodd partneren ville lagt filmene på nettet etter et eventuelt brudd, ville de ikke vært sammen med vedkommende i første omgang.

Hvordan er det med dere? :hoppe:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ikke noe lyst til det, i hvertfall ikke på nåværende tidspunkt. Det har i grunn ikke så mye med at jeg er redd for at bildene/filmen kan havne i feil hender, men jeg tror nok jeg ville blitt veldig stiv og unaturlig foran et kamera.

Gjest notabene
Skrevet

Ååhh gud, ja. Jeg kjenner følelsen. De første gangene vi prøvde gikk det med mye tid på å rette på kameraet, spekulere i om det var greit at kameraet sto der det sto, spekulere i om det var for møkt i rommet, lure på hva vi skulle gjøre forran kameraet, og ja, brukte mye tid på å i det hele tatt komme i gang.

Men etter noen forsøk glemte vi at kameraet sto på. :klem:

Skrevet

Skulle jeg prøvd det så skulle jeg hatt full kontroll.

Det betyr mitt kamera og at bildene havnet på min pc og uten at han hadde passord.

Skrevet

Vet ikke helt jeg. Det kommer vel an på hvor mye du stoler på din utkårede eller kjæreste som det også heter. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...