Gjest Jalileh Skrevet 23. februar 2006 #21 Skrevet 23. februar 2006 Var du her igjen? ← Nei, det var min onde tvillingsøster Senior Rita.
Gjest gjest 0 Skrevet 23. februar 2006 #22 Skrevet 23. februar 2006 Uuuuææææææææææ Mine ekleste (som jeg kommer på) må være å hoste opp blodklumper eller snørrklumper. Da jeg var liten blødde jeg skikkelig neseblod en gang, og dagen etter hostet jeg opp en kjempestor blodklump!! Jeg ble nesten kvalt fordi den var så stor Det var grusomt!!! Ellers har jeg slitt en del med bihulebetennelser og vonde mandler, og i perioder har jeg hostet opp store grønne slimkladder.... (ikke bare en liten klump, men skikkelig store som er vanskelige å få ut.... *løper fort ut igjen*
Gjest Gjest Skrevet 23. februar 2006 #23 Skrevet 23. februar 2006 åh, herregud, dette er den aller verste tråden jeg har lest, men samtidig helt hysterisk morsom (mulig det er en forsvarsreaksjon...). Hm. Det ekleste kroppslige jeg har opplevd? Tror ikke jeg helt når deres høyder, selv om jeg både har stått med kumøkk i ansiktet, "tørket vekk" en lang innvollsmark fra katten og hatt forferdelige blå, avfallende negler etter dørklemming... Hos andre har jeg vel også sett fæle ting, i forbindelse med sykdom, blant annet, men kanskje greit å begrense trådens innhold til en selv i nokså frisk tilstand. Noe av det mest ubehagelige jeg har opplevd var da jeg spikket meg noe så voldsomt i fingeren på en fisketur - jeg var allerede litt småsur og spikket ekstra ihverdig på en kvist - med ny og skarp kniv, men klarte selvsagt å kutte meg i fingeren i stedet. Det så først ut som om fingeren var kuttet halvveis gjennom - masse løs hud og MYE blod, kombinert med at vi ikke hadde plaster i nærheten (fiskesnøre er en nyttig ting). Det viste seg etter hvert at det ikke var fullt så alvorlig, men fingeren så skeiv ut lenge etterpå. Har fortsatt et stort arr rundt halve fingeren.
Gjest Gjesta Skrevet 23. februar 2006 #24 Skrevet 23. februar 2006 Æsj, dette er sånn tråd jeg absolutt ikke burde lese, men ikke klarer å la være!
~MALIN~ Skrevet 24. februar 2006 #25 Skrevet 24. februar 2006 Dere kan jo begynne å jobbe på sykehjem sammen med meg! Der hadde dere fått dere en og annen overraskelse tror jeg!
Gjest Binna Skrevet 24. februar 2006 #26 Skrevet 24. februar 2006 Hmmm jeg kommer ikke på èn ting som er ekstrem, men mange små.. Sårstell er forresten ganske "interessant" noen ganger, og bleiestell. Hmm.. Tenk deg at du jobber med en som ligger i badekar og jafser innpå sin egen møkk. foreksempel..
Blackjack Skrevet 24. februar 2006 #27 Skrevet 24. februar 2006 Var ute i hagen i mye vind, sambo fortalte en vits, og jeg lo godt. Helt til det fløy en flue ned i halsen min. Jeg hostet og harket, men den kom ikke opp igjen. Jeg er en som spyr lett, så jeg løp inn på do, brakk meg ørten ganger, og kastet til slutt opp. Noen sekunder senere (mens jeg fremdeles henger over doskålen) kommer den faens fluen flyvende opp fra do! Den hadde pokker meg overlevd både svelging, hosting og spying. Var ganske kjapp til å klaske den da ja...
Gjest Liten Tapir Skrevet 24. februar 2006 #29 Skrevet 24. februar 2006 Jeg er i hvert fall helt sikker på at ingen slår meg når det gjelder kjempekviser! Jeg fikk en under armen som av sykehuset ble målt til (og nei, jeg tuller ikke nå) 12 x 7 x 4 cm! Måtte operere, og ble sykmeldt i 2 uker etterpå.
Knurr Skrevet 24. februar 2006 #31 Skrevet 24. februar 2006 Dere kan jo begynne å jobbe på sykehjem sammen med meg! Der hadde dere fått dere en og annen overraskelse tror jeg! ← Oh yes. Kommer ikke på noen personlige ekliser, de fra jobben overgår alt.
Gjest Virvel Skrevet 24. februar 2006 #32 Skrevet 24. februar 2006 Oh yes. Kommer ikke på noen personlige ekliser, de fra jobben overgår alt. Samme her. Men for en tråd! Mer, mer!
minienthe Skrevet 24. februar 2006 #33 Skrevet 24. februar 2006 hittil ser det ut til å være et overtall av "fluer" på feil plass ? standarden min må jo være når jeg er ute og sykler og får diverse flygende insekter i munnen.
Blackjack Skrevet 24. februar 2006 #34 Skrevet 24. februar 2006 Kom på en ting til! Ikke ekkelt sånn som de over, men å gå og gulpe/rape parafin er noe av det kvalmeste... Var en av de som var så heldig å kjøpe vannflaske som noen hadde "tullet" med , og den smaken når du brekker deg igjen og igjen selv om du ikke skal det er den værste smaken jeg har kjent..
Gjest Liten Tapir Skrevet 24. februar 2006 #35 Skrevet 24. februar 2006 Min "fingeren inni stavmikseren-tabbe" er såpass fersk at jeg ikke orker å gi dere noen ekle detaljer enda. Blir fysisk syk hver gang jeg tenker på det... Men jeg har, utrolig nok, fortsatt 10 fingre!
Blackjack Skrevet 24. februar 2006 #36 Skrevet 24. februar 2006 Min "fingeren inni stavmikseren-tabbe" er såpass fersk at jeg ikke orker å gi dere noen ekle detaljer enda. Blir fysisk syk hver gang jeg tenker på det... Men jeg har, utrolig nok, fortsatt 10 fingre! ← Unnskyld at jeg ler, men kom akkurat på min "stifte fast et ark i fingeren"-opplevelse når jeg var liten.
Gjest Liten Tapir Skrevet 24. februar 2006 #37 Skrevet 24. februar 2006 Unnskyld at jeg ler, men kom akkurat på min "stifte fast et ark i fingeren"-opplevelse når jeg var liten. ← Det må være lov å le av slike tabber
Gjest Gjest Skrevet 24. februar 2006 #38 Skrevet 24. februar 2006 2 ganger stifta jeg meg i fingeren. Måtte rive stiftene løs...fysj som jeg blødde. :hår:
iss Skrevet 24. februar 2006 #39 Skrevet 24. februar 2006 Den ekleste tråden jeg har lest, men klarer ikke la være heller Dere kan jo begynne å jobbe på sykehjem sammen med meg! Der hadde dere fått dere en og annen overraskelse tror jeg! ← All ære til dere som orker å jobbe på sykehjem! Hadde jeg aldri klart! Kommer ikke på noe som er så ekkelt at det kvalifiserer til denne tråden, men jeg skal ha den i bakhodet..... *løper ut*
Knurr Skrevet 24. februar 2006 #40 Skrevet 24. februar 2006 Den ekleste tråden jeg har lest, men klarer ikke la være heller All ære til dere som orker å jobbe på sykehjem! Hadde jeg aldri klart! ← Kanskje vi skal starte en ny tråd med jobbekliser. Tihi. Herregud. Jeg har vært her to ganger OG jobber på sykehjem. Jeg må være masochist.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå