Gå til innhold

Kyssesyken, symptomer går i bølger. Flere?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Føler meg alene om dette, men det er kanskje fler med liknende erfaring. Føler at kyssesyken tuller med hodet mitt, at jeg stadig blir lurt til å dro at jeg holder på å bli frisk, men så blir jeg værre igjen 😞

Typisk er at jeg har kraftige smerter i halsen og lymfeknutene under kjeven i 4-5 dager. Så blir det gradvis bedre dag for dag, og jeg blir så glad og takknemlig for å bli bedre. Så fyrer plutselig lymfeknutene skikkelig igjen, og halssmertene kommer igjen. Osv. Dette har vel skjedd 8-10 ganger siden mars. 

Jeg har tatt det rolig. Sengeliggende på det verste, sofasittende mye ellers. Setter meg ute i skyggen når det er fint vær. Pusler smått i huset. Drister jeg meg til en butikktur, å gå 1 km, tur på kafé el. så kommer symptomene sterkere med en gang. Føle som om jeg blir straffet hardt for å gjøre noe som helst. Fler som var fullstendig inaktive selv på en god dag?
 

 

 

Anonymkode: 2f513...53e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...