Merlin Skrevet 9. juli 2024 #1 Skrevet 9. juli 2024 En person jeg har en nær relasjon til jobber på et sted der baksnakking om ektefeller og samboere er en del av kulturen, veldig utleverende er det jeg hører. Selv har jeg gjennom et langt arbeidsliv aldri opplevd slikt på arbeidsplasser. Hvor vanlig er dette ?
AnonymBruker Skrevet 9. juli 2024 #2 Skrevet 9. juli 2024 Ikke vanlig der jeg har jobbet. Anonymkode: b0b5f...4d0
AnonymBruker Skrevet 9. juli 2024 #3 Skrevet 9. juli 2024 Så din nære relasjon bringer denne utleverende baksnakkingen videre til deg? Det er hverfall spesielt - og mer tvilsomt enn å lufte seg til nære kolleger... Hva som er vanlig er vel omtrent like vanskelig å si noe bastant om som det er å definere hva som er baksnakking kontra hva som er å betro seg eller å snakke generelt om livet sitt. Jeg vil si at jeg aldri har opplevd det på jobb, men jeg har jo hørt kolleger snakke om ektefellene sine på så mange måter. Anonymkode: 7b4da...5a4
askjiir Skrevet 9. juli 2024 #4 Skrevet 9. juli 2024 22 minutter siden, Merlin said: En person jeg har en nær relasjon til jobber på et sted der baksnakking om ektefeller og samboere er en del av kulturen, veldig utleverende er det jeg hører. Selv har jeg gjennom et langt arbeidsliv aldri opplevd slikt på arbeidsplasser. Hvor vanlig er dette ? Kan du gi et eksempel på hvordan det er veldig utleverende?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå