Gå til innhold

Rart å dra på opplevelsesreise alene?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei. Jeg har lyst til å dra på en opplevelsesreise, men har ingen å dra med.. Det står på siden at det passer fint for vennegjeng eller familie.. (Er snakk om togtur, zipline og sykkeltur i fin natur).

Det hadde sikkert vært best å dra sammen med noen, men lurer på om noen har gjort noe slikt alene før, og om det var verdt det?

Anonymkode: 9a628...ad6

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei det er ikke rart og dra alene.

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Har reist alene på språkreise, men også funnet en å reise med på reisevenn.no. Begge deler var gode opplevelser for min del.

Anonymkode: 0b2a8...c93

AnonymBruker
Skrevet

Nei, absolutt ikke rart :)

Anonymkode: 85eea...a8e

Skrevet

jeg har hatt mange aleneturer og turer med flere. 

 

begge av delene er bra. 

det som er digg med å reise alene er at du kan bestemme selv hva du vil til en hver tid. samt du lærer vanvittig mye om deg selv.

 

 

AnonymBruker
Skrevet

Har hatt mange aleneturer over hele verden og det har vært noen av de beste turene jeg har hatt.

Anonymkode: bcae9...478

Skrevet

Å reise alene er helt fantastisk. Jeg syntes det var kjempeskummelt de første gangene, men nå er det aleneturene jeg setter mest pris på. Jeg har reist med tog i østeuropa, storbyferier og sykkelturer alene, helt flott. Lest meg godt opp på forhånd.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...