Gjest gjesta Skrevet 11. februar 2006 #1 Skrevet 11. februar 2006 Eg må "svelge"mine ord.. har alltid påstått at cellulittar ikkje forsvinne om en trena aldri så mykje.. men jammen e mine på gooo vei vekk etter at eg begynnte å trene regelmessig!! Andre med erfaringa??
Gjest Gjest Skrevet 11. februar 2006 #2 Skrevet 11. februar 2006 jepp! det blir mindre med trening. jeg har mindre nå som veltrent 35-åring,enn da jeg var utrent 25-åring.så ja,det hjelper med trening!
Gjest Hilde K S Skrevet 12. februar 2006 #3 Skrevet 12. februar 2006 Klart de forsvinner med trening. Cellulitter er jo bare fettceller som er overfylte og derfor blir harde? Siden de ligger så nært overflaten, synes de så godt. Når man trener, får man muskler. Muskler svir fett så det hyler etter, det samme gjør selve treningen.
Gjest Gjest Skrevet 27. februar 2006 #4 Skrevet 27. februar 2006 Jepp, det var vel ingen bombe?? Trening er godt for kropp og sjel
hecuba Skrevet 27. februar 2006 #5 Skrevet 27. februar 2006 Tja.. Det varierer.. Mine har ikke gjort det.. Men jeg har høy fettprosent av natur, og selv når jeg har trent mye forblir det litt igjen. Men ofte går du ned i fettprosent når du trener, og det burde hjelpe på celulittene..
Plym Skrevet 28. februar 2006 #6 Skrevet 28. februar 2006 Hvor lang tid tok det? Jeg begynte mitt nye liv for ca en måned siden, og venter utålmodig på resultater.
Gjest Jalileh Skrevet 28. februar 2006 #7 Skrevet 28. februar 2006 (endret) Jeg hadde faktisk tenkt å skrive en tråd om dette. Fordi for 6 uker siden skadet jeg beinet mitt. Pga det måtte jeg sitte i ro veldig lenge slikt at det skada beinet mitt ble helt svinn. Og her om dagen sammenlignet jeg det friske beinet med det skada, og det skada beinet hadde begynt å utvikle mer cellulitter i mens det friske beinet var blitt mye mer fit og relativt cellulittfritt. Så ja... det går tydeligvis an å bli kvitt cellulitter med trening. Jeg har jo omtrent bare gått på det ene beinet mitt nå, og det er jo fast og fint. Endret 28. februar 2006 av Seniorita_
Gjest Gjest Skrevet 1. mars 2006 #9 Skrevet 1. mars 2006 Jeg merker at cellulittene forsvinner (eller blir mindre synlige) når jeg går ned i vekt iallefall. Når man trener, forbrenner man jo mer, går ofte ned i vekt, og dermed reduseres nok cellulitter
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå