Gjest Gjesta Skrevet 9. februar 2006 #1 Skrevet 9. februar 2006 Hvilken Ph verdi har denne? Finner ikke det noensted på flaska... er jeg blind?
Polluela Skrevet 10. februar 2006 #2 Skrevet 10. februar 2006 Har heller ikke sett det på flaska, men er ganske sikker på at det et 4 (sett det på nettet).
Gjest Gjest Skrevet 10. februar 2006 #3 Skrevet 10. februar 2006 Jeg er ihvertfall sikker på at den har feil pH til underlivet...Riktig pH på underlivssåper bør være på 3,5 og under det!
Gjest Gjesta Skrevet 11. februar 2006 #4 Skrevet 11. februar 2006 Legen min sa at sålenge intimsåpen er under 5, så går det bra.
Gjest Gjest Skrevet 11. februar 2006 #5 Skrevet 11. februar 2006 Det synes jeg virket utrolig rart...Hudens pH er 5.5,men i underlivet er den jo 3,5. Det vil jo forstyrre surhetsbalansen om man bruker en for høy pH.... Det er klart, det går jo helt greit; men hvorfro absolutt gjøre det? Hvorfro akkusrt bruke den såpen når det finnes så mange andre med riktig pH??
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå