Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Huden min reagerer med en gang jeg tar på noe form for hudsminke. Tar ca en halv dag også bygger det seg opp en underjordisk kvise, og da ALLTID på hakepartiet. Tåler jeg rett og slett ikke sminke? Andre som opplever det samme?

Anonymkode: 10adf...248

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Logisk når du tetter porer med sminke.Huden får ikke puste.

Anonymkode: 64b14...41d

  • Liker 2
Skrevet

Jeg ser du skriver all hudsminke, TS, men har du forsøkt mineralsminke? Mange som reagerer på ingrediensene i flytende foundation, tåler det. Er du ellers nøye med å rense huden og vaske svamper og koster du bruker for påføring?

AnonymBruker
Skrevet

Jeg er en slik som fort får kviser.. men til og med mineralsminke i pudderform som må påføres kost funker dårlig for meg, da er jeg usikker på om det er kosten eller sminken som er årsaken, må være syntetisk kost da jeg er allergisk mot dyr. Flytende mineral foundation fra Idun har funket for min del, men favoritten er fra lumene. 

 

Anonymkode: bc830...261

Skrevet

Du kan sminke deg uten foundation og allslags som dekker det meste av huden. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...