Gå til innhold

Katten min maler nesten aldri


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Han er snart 1 år. Om natta ligger han og sover i senga vår og jeg våkner ofte av at han ligger enten oppå meg, inntil meg eller under dyna, men han maler aldri når jeg koser med han. 
Jeg vet at han kan male, for de eneste gangene han maler er hvis vi sitter med et spesielt pledd i sofaen, da kommer han på fanget, maler høylytt og sutter leeenge på det pleddet. Men hvis vi ikke sitter med det pleddet så kommer han ikke og han maler ikke. På dagtid kommer han kun hvis det pleddet er i nærheten, ellers holder han avstand. På natta ligger han i senga med oss, men er egentlig ikke kosen på natta, han vil bare ligge nært oss.

vi har en annen katt og hun er veldig kosen, og maler ofte. Er det noe rart med katten min? Hvorfor maler han ikke når han får kos? Liker han det ikke? Og hvorfor holder han fortsatt på med suttingen på pleddet? Han har gjort det siden han var 12 uker

Anonymkode: 53e01...e54

  • Hjerte 1
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Katter som sutter i voksen alder har vanligvis blitt adskilt fra mor for tidlig. At de ikke har fått en rolig nok/naturlig nok avvenning fra ammingen. Sikkert ikke utenkelig at dette kan forstyrre annen naturlige oppførsel også. 

Anonymkode: e99b2...5f0

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...