Gå til innhold

Hvorfor ikke legge ut navnene på dem som driver illegalt.


Anbefalte innlegg

Gjest indiangranny
Skrevet

Jeg sitter her og tenker myndighetene går ut med at vi ikke skal drikke sprit ute på puber og barer.Grunnen er at det er oppdaget teknisk sprit.

Da kan de også ha metanolholdig sprit og tenk hva som da kunne skje med kunder.Jeg mener at jeg myndihetene kunne navgi de som er i søkelyset.Så kundene kunne velge selv hvilke barer som var noenlunde trygge,men da er jo myndighetene like mye skyld i at folk blir syke med døden til følge.

Jeg er dritt lei av å se at de syr puter under armene på mulige kjeltringer og smuglere. :evil:

hilsen

indianlady

Videoannonse
Annonse
Gjest Anonymous
Skrevet

Enig meg deg Indianlady!

Det er jo tross alt en lek med livet til folk.

Skrevet

Jeg synes vi har rett på å vite hvem det er som selger smuglersprit og hvem som serverer oss gamelt og surt kjøtt. Håper noen tør ta til det skrittet å legge ut disse listene. Jeg tror faktisk at det er noen som er redd for at de skal bli sakssøkt. Her står vel advokatene og tripper og venter på en sjanse.................. :-?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...