Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er i utgangspunktet veldig glad i jobben min, men har fått en dårlig ledelse. Som går utover resultater og trivsel på jobb. Alt de tar i blir rotete.

Har imidlertid gode kollegaer, og en person som gjør det spesielt viktig for meg å fortsette samarbeidet. Ser du noe om fremtiden til vårt samarbeid? Og om vi ev. vil holde kontakten utenfor jobb?

 

Anonymkode: c86c4...239

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Jeg "ser" ingenting, men tenker du må først og fremst tenke på deg selv, og så handler ting om hva du gjør det til selv utover det. Du får til det du vil få til, du har alt i dine hender, uansett hva det måtte gjelde. Lykke til! :)

Endret av Bombasi
  • Hjerte 1
AnonymBruker
Skrevet

Dritt. Liker jobben, og er veldig glad i kollegene mine. Men... Vet ikke om jeg kan leve med en ledelse som setter oss opp mot hverandre. Og som behandler folk ulikt, selv om de stort sett er greie mot meg.

Men... Denne ene kollegaen. Har betydd mye for meg siste tiden. Men er redd vi bryter kontakten etter ev jobbslutt.

Anonymkode: c86c4...239

AnonymBruker
Skrevet

Skriv mye mer om deg selv, så har jeg sjanse til å lese deg mellom linjene. Sant.

Anonymkode: 0e6c7...31c

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...