Gjest Gjesta Skrevet 4. februar 2006 #2 Skrevet 4. februar 2006 Av og til kan det bli litt for mye av det gode... Og da tenker jeg verken på abonnering eller onanering...
Gjest Jalileh Skrevet 4. februar 2006 #4 Skrevet 4. februar 2006 Av og til kan det bli litt for mye av det gode... Og da tenker jeg verken på abonnering eller onanering... ←
mito Skrevet 4. februar 2006 Forfatter #5 Skrevet 4. februar 2006 Av og til kan det bli litt for mye av det gode... Og da tenker jeg verken på abonnering eller onanering... ← Jeg skal gi meg nå Klarte ikke å være
Gjest Bellatrix Skrevet 4. februar 2006 #6 Skrevet 4. februar 2006 Ja, så lenge han abonnerer på noe bra så. Lokalavisa f.eks.
Gjest Gjest Skrevet 4. februar 2006 #7 Skrevet 4. februar 2006 MHM. Da han abonnerte på Autofil ble det liv i leiren.
Gjest Betty Boop Skrevet 4. februar 2006 #9 Skrevet 4. februar 2006 Kommer helt an på hva han abbonerer på. Er det tv-kanaler så er det en turn off.
hecuba Skrevet 4. februar 2006 #10 Skrevet 4. februar 2006 Jeg tenner på smarte gutter som abonnerer på Illustrert Vitenskap!
Pasha Skrevet 4. februar 2006 #11 Skrevet 4. februar 2006 ja... for da kan jeg lese om sånne herlige vakre mannfolk jeg også (fordi som måtte lure er han medlem i liverpool supporterklubb og får tilsendt medlemsblader.. som jeg trur at jeg leser i mer enn han)
Gjest Jalileh Skrevet 4. februar 2006 #12 Skrevet 4. februar 2006 (endret) Folkens folkens... nå spør jo Herr.Mito her om vi tenner på å se på partneren abonnere... Det er ganske viktig å få med seg altså. At partneren abonnerer på et blad o.l. i seg selv er vel ikke så ille, men å se på det? Nei ærlig talt... Der går grensa mi i allefall. Endret 4. februar 2006 av Seniorita_
Gjest Betty Boop Skrevet 4. februar 2006 #13 Skrevet 4. februar 2006 At partneren abonnerer på et blad o.l. i seg selv er vel ikke så ille, men å se på det? Nei ærlig talt... Der går grensa mi i allefall. ←
Gjest Gjest Skrevet 4. februar 2006 #14 Skrevet 4. februar 2006 Jeg tenner på smarte gutter som abonnerer på Illustrert Vitenskap! ← Det er vel vitenskapens svar på dagbladet, men pytt pytt.
Gjest Gjest Skrevet 4. februar 2006 #15 Skrevet 4. februar 2006 Folkens folkens... nå spør jo Herr.Mito her om vi tenner på å se på partneren abonnere... Det er ganske viktig å få med seg altså. At partneren abonnerer på et blad o.l. i seg selv er vel ikke så ille, men å se på det? Nei ærlig talt... Der går grensa mi i allefall. ← Jeg satt rett ved siden av da mannen tegnet abonnement på Jakt og Fiske jeg...
Gjest Bellatrix Skrevet 4. februar 2006 #16 Skrevet 4. februar 2006 (endret) Jeg satt rett ved siden av da mannen tegnet abonnement på Jakt og Fiske jeg... ← Endret 4. februar 2006 av Bellatrix
Gjest Biemannen Skrevet 5. februar 2006 #17 Skrevet 5. februar 2006 Det er vel vitenskapens svar på dagbladet, men pytt pytt. ← Jasså? Hva er et seriøst vitenskapsblad da?
Gjest Jalileh Skrevet 5. februar 2006 #18 Skrevet 5. februar 2006 Jeg satt rett ved siden av da mannen tegnet abonnement på Jakt og Fiske jeg... ← You PIG!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå