Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

har hørt delte meninger om diorshow, men nå finnes den jo også i vannfast - er den bra eller dårlig? hva med maximeyes?

skal ha ny, ønsker en som gir fylde og som sitter.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har bare prøvd DiorShow for lenge siden så husker ikke om jeg likte den. Min favoritt er LongOptic fra Dior. Syns den gir meg det du ser etter i hvert fall.

Skrevet

Har bare prøvd Diorshow. Jeg får utrolig lange vipper av den, men det varer ikke så lenge.. Den, som alle andre forlengemde mascara drysser etter noen timer.

Skrevet

Jeg bruker den vannfaste diorshow fra Dior og er veldig fornøyd! Men det er ingen typisk volummascara, men det er nettopp det jeg liker med den. Volummascara synes jeg nemlig ofte bare klumper seg. Den holder seg i regn, men synes den går lettere av enn andre vannfaste mascaraer hvis man gnir seg i øyet.

Skrevet

Jeg bruker dior show...har prøvd longetude og var ikke fornøyd med den i det hele tatt...Jeg syns ikke dior show er noe bra føler ikke at den gjør noe med vippene mine, men de blir på en måte lit fine..kunne sikkert ha funnet en bedre mascara

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...